Piyano Kursu
Bale Yetişkin Bale Kursu

Mavi Nota Müzik ve Dans Okulu, Ankara’da piyano gitar LCM bale kursu olarak hizmet vermektedir. Klasik Bale, Yetişkin Bale, Modern Dans dersleri branş öğretmenimiz Rüya ÖKDEM tarafından verilmektedir.

Bunların haricinde Keman, Bateri ile LCM(London College of Music), ABRSM ve M.E.B. gibi yurtdışı ve yurtiçi sertifika sınavları için hazırlık/eğitim merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

MAVİ NOTA Müzik Okulu, 1997 yılında Yamaha’ nın Türkiye’ de müzik eğitimini yaygınlaştırma misyonuna bağlı olarak verdiği destekle kurulmuştur. Okulumuz, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’ nın(M.E.B.) “Özel Öğretim Kurumları” ile ilgili tüm standartlarını yerine getirerek eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurumumuz Ankara Çankaya GOP’dadır.

Her bir öğrenci başvurusunda, deneyimli eğitmenlerimiz, öğrencinin seviyesine ve hedeflerine bağlı olarak kişiye özel program hazırlamaktadır. Başvuru sonucunda öğretmenlerimiz tarafından değerlendirilen öğrencilerimiz, derslerini öğretmen ve öğrenci olarak birebir yapmaktadır. En etkin eğitim metodlarından birisi olan bu yöntem, temel ders işleme prensibimizdir.

Eğitmenlerimizin her biri misyonumuza uygun, kendi dallarında değerli müzisyenlerdir.

Bireysel derslerin yanı sıra yaşça küçük çocuklar için grup olarak planlanan ve oyunlarla zenginleştirilen programlar da yürütülmekte ve konservatuvar ve müzik okullarının giriş sınavları için kişiye özel olarak hazırlanan eğitim programları sunulmaktadır.

Ankara’da piyano gitar LCM bale kursu olarak hizmet vermekte olan okulumuzda bulunan tüm kurs derslerimiz aşağıda yer almaktadır.

Piyano Kursu
Piyano Gitar Keman Kursu

Kurslarımız:
? Piyano
? Klasik Gitar
? Elektrik Gitar
? Bas Gitar
? Keman
? Bateri
? Şan
? Flüt
? Solfej
? Armoni
? Müzik Tarihi
? Klasik Bale
? Yetişkin Bale
? Modern Dans

 
 
EĞİTİM
Müzik derslerimiz haftada 1 gün ve 50 dakikadır. Derslerimiz öğretmen ve öğrenci bire bir olarak yapılır. Özel ders statüsündedir.

Müzik derslerimiz öğretmen ve öğrenci uygunluğuna göre ortak zaman diliminde kararlaştırılır ve belirlenen gün/saat sene sonun kadar devam eder.

 
 


DERSLERİMİZ KONTROLLÜ SOSYAL HAYAT KURALLARIYLA DEVAM ETMEKTEDİR!
? Okulunuz haftada 2 defa ilaçlanmaktadır.
? Derslikler her ders arası 20 dakika havalandırılmaktadır.
? Derslerden önce enstrümanlarımız anti-viral sıvı kullanılarak temizlenmektedir.
? Derse girecek öğrencilerimiz ellerini 20 saniye sabun ile yıkamak zorundadırlar.
? Temizliklerini yapan her öğrenci ve öğretmen el dezenfektanı kullanmak zorundadır.
? Maskesi olmayan veya yıpranmış olan her öğrenciye okulumuz tarafından maske temin edilir.
? Velilerimiz okulun dışında beklemek zorundadırlar.

 
 
—————————————

İster kendiniz için, ister çocuğunuz için, ister sevdiğiniz bir kişi için en güzel hediyeyi hayal edin. Onlara veya kendinize sanat eğitimi için şans verin. Müzik ve dans branşlarında eğitim aldırmak veya almak istiyorsanız tam vakti. Ücretsiz müzik yetenek ve dans tanıtım derslerimize katılım için randevu alınız. Detaylı bilgilendirme ve tanışma için okulumuza bekleriz.

Okulumuzun bir diğer sosyal medya hesabına “https://www.facebook.com/muzikvedanskursu” adresinden ulaşabilirsiniz.

—————————————
 
 
#gitar #gitarkursu #piyanokursu #piyanodersi #piyanokursu #bale #balekursu #bateri #baterikursu #ankaramüzikkursu #çankaya #nota #hobi #müzikokulu #sanat #müzikkursu #danskursu #egitim #şan #meb #lcm #londoncollegeofmusıc #abrsm #lcmhazırlık #konservatuvarahazırlık #konservatuvarhazırlık #ozelders #ankara #abrsmhazırlık #lcmsinavmerkezi